Skype Son Sürüm indir

Skype programı ile daha önce MSN programı ile yaptığınız bütün aktiviteleri daha gelişmiş özellikler ile yapabilirsiniz.

MSN ve Skype programı birleştikten sonra kullanıcılar zaman zaman skype programına alışmakta biraz zorlanacaklardır, fakat bu zorlanma kısa bir sürede yerini rahatlığa bırakacaktır.

Skype ile neler yapabiliriz ekstra özellikleri var mı? Diye soru soracak olursanız hemen açıklama yapayım.

Bu yazılım ile yazılı, sesli, görüntülü sohbetler gerçekleştirebilirsiniz, kişi ekleyebilir, kişi silebilir aynı zamanda kişilerinizi engelleyebilirsiniz. Skype’nin MSN’den daha aktif bir diğer özelliği ise, Toplu bir şekilde bir kaç arkadaşınız veya iş görüşmelerinizde hem sesli hemde görüntülü konferanslar yapabilirsiniz.

Peki Msn hesabım ne olacak diye soracak olursanız eğer, Skype ile MSN’nin birleşmesi ardından Microsoft tarafından yapılan açıklamada kullanıcılar hotmail, msn hesapları ile skype’ye giriş yapabileceklerdir. Aynı zamanda Skype’den yeni bir üyelik alarak, var olan msn-hotmail hesabınızı birleştirerek istediğiniz kullanıcı üzerinden kişilerinizi kaybetmeden giriş yapabilirsiniz.

Bu yazımızın amacı Skype programını kullanmakta tereddüt eden kullanıcıların Skype ile daha rahat edeceklerini belirtmektir.

Konu ile ilgili soru ve düşüncelerinizi yorum bölümümüzden bizlere ulaştırın sizlere yardımcı olalım.

Emrah OKAY

Bakmadan Geçmeyin :

Skype Son Sürüm indir” üzerine 3 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>